Chat seksi shqip

Ejani dhe na vizitoni, besojme qe do ngeleni te kenaqur dhe do na vizitoni perseri pasi te formoni shoqeri qe nuk do e gjeni ne chate tjera, pasi qe stafi i Alba Chat eshte njeri nga stafet me te vjetra sa i perketit chatit ne pergjithsi.

Chat Shqip, Muzik Shqip, Filma Shqip, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta Shqip, Kuriozitete Shqip, Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18 , Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarkime, Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive – Org Chat Shqip - Zemra Chat eshte nje chat i cili ju mundeson qe te njoftoni dhe te kaloni sa me bukur me shoket dhe shoqet tua nga anembane bota, hyni dhe shikoni.

– djali thote: – Po gjyshja u anku se i dhem krejt trupi! * Avioni kur qohet zvoglohet * Ka*i kur qohet zmadhohet Femrat dhe Seksi Qka thojn femrat kur bajn sex? – Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q* Cifti Nje cift te dashuruarish kishin dale nje shetitje me makine,duke ecur vajza i ulet dhe ja merr ne goje,perpara nje bari me dhenj nuk i shef djali dhe i merr perpara bariun me dhenjte bashke,rotullohet makina ne ajer. te habitura po vrisnin mendjen cfare do ishte ajo valle dhe kishin dyshime. Italiania, Grekja dhe Shqiptarja Ne nje maternitet ishin nje italiane nje greke dhe nje shqiptare,te treja per te lindur, I vjen radha italianes per te lind dhe u mblodhen doktorat bej huhhuhuhu hahahahahah tju thon italianes por prap femija spo dilte,dhe si perfundim vendosen te ven nje pjat spageti perpara dhe femija del direkt,dhe vjen radha e grekes huuuuuu huuuuu sdilte femija vun spageti prap spo dilte dhe vendosen te ven nje gode me uzo dhe direkt del femija, dhe si perfundim i vjen radha shqiptares,huuu haaaa,spageti,uzo,prap sdilte sa u merziten doktorat dhe bertasin: – po dil mor trap dhe femija nxjerr koken duke i thene, KE SHAN TI MOR SHKERDHAT DOKTOR Djali pa eksperience Ishte i cun ene ishte bo per tu martu, mirpo nuk ja kishte haberin fare nga p…. Bariu dhe vajza Na ishte njeher nje familje ne pyll,(burri,gruaja,vajza) Klo gruaja vdiq dhe çdo vit vajza i mbildhte lule ne pyll qe t’ja çonte tek varri. burri filloi ti fliste ‘ zemra he kthehu njecik ketej,o grua po he moj Edhe gruaja ia kthen: Rri o burre se nuk ndizet autkombanja per nje fije kashte!

Akmerikanka thot o yes o yes Gjermanka thot ja gut ja gut SHQIPTARJA mos i trego kerkujt! Permendet djali dhe shef se ne duar i kishin mbetur dy veshe del i tmeruar nga makina dhe sheh bariun e hutuar atje tej vrapon ta pyese. Brunja thote: mua me duket si sperme nderkaq bjondja merr pak ne gisht e fut ne goje dhe thote: Pa dyshim qe eshte sperme por nuk eshte e Lagjes Tone Presidentet U mblodhen te gjith presidentat e vendeve ,aty vajti dhe sali berisha . pasi martohet diten e pare te dasmes babai i tij i thote nuses se cunit: cni im nuk ja ka haberin fare, kshuqe duhet ta msosh ti ok? Njeher humbi rrugen dhe takoj nje bari ne moshen e saje. Ne shtepi i tha te atit: -O ba(tha kjo) -He te keqen babi(iu pergjigj i ati) -Un sot humba rregen. Po i tregonte gjyshi, nipit te vet, histori nga lufta me gjermanet.

Qe me paraqitjen e internetit, u paraqiten edhe faqet dhe softveret qe na mundesojne shoqerimin tone online dhe zgjerimin e shoqerise.

-E dashur,fikim driten,une ve nje prezervativ e ti gjej se cfare shije ka.

sapo fikin driten,ajo e merr ne goje dhe i thote: – shije djathi -prit nje minute,se nuk e kam vene akoma.

Ambasadat e Kosovës Presidenti i Kosovës Qeveria e Kosovës Komunat e Kosovës Sherbime Qeveritare Online Kuvendi i Kosovës Ministria e Arsimit M. e Punës dhe Mirëqenies Sociale Ministria e Punëve të Brendshme Ministria e Punëve të Jashtme Ministria e Shëndetësisë Ministria e Infrastrukturës Ministria e Tregtisë dhe Industrisë Ministria e Zhvillimit Ekonomik Pritjet në pikat kufitare Presidenti i Shqipërisë Qeveria Shqiptare Kuvendi i Shqiperisë Bashkitë e Shqiperisë Sherbime Qeveritare Online M.

e Bujqësisë dhe Pylltarisë Ministria e Diasporës Ministria e Drejtësisë Ministria e Integrimit Europian Ministria e Financave Ministria e Forcës së Sigurisë M.

Leave a Reply